Dla kochających sport
Zamówienia internetowe:

O nas

O nas

Jesteśmy firmą, która współpracuje z najbardziej rozpoznawalnymi markami takimi jak:

– Adidas
– Nike
– Puma
– Reebok
– Zina
– Joma
– Givova
– Kappa
– Select
– Football Masters
– R- Gol
– New Balance
– 4F
– Asics

Naszą strategią jest ciągłe poszerzanie i udoskonalanie oferty odzieży sportowej dla zaawansowanych sportowców, osób zaczynających swoją przygodę ze sportem, a także dla osób po prostu lubiących sportowy styl.

Nasz asortyment pozwala na wybór odzieży do sportów drużynowych piłkarskich, koszykowych czy siatkowych, ale również do sportów indywidualnych jak tenis, czy bieganie.

Jesteśmy również dystrybutorem akcesoriów sportowych, zaczynając od piłek, sprzętu do treningu, a kończąc na pucharach czy gadżetach reklamowych, takich jak szaliki klubowe czy proporczyki klubowe.

Naszym zadaniem jest dbanie w każdym szczególe o zadowolenie naszych klientów, więc do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.
Na życzenie naszych klientów, przy współpracy z zaprzyjaźnioną firmą zajmujemy się również wykonaniem nadruków oraz haftu na odzieży sportowej: numery, nazwy klubów i sponsorów oraz wszystkie inne, które będą wymagane przez klientów.

Zapraszamy do współpracy szczególnie kluby sportowe, szkółki piłkarskie i instytucje związane ze sportem, a także klientów indywidualnych. Prześlemy Państwu spersonalizowaną ofertę cenową. Specjalizujemy się również w nietypowych zamówieniach. Jeśli poszukują Państwo produktu, którego aktualnie nie ma w naszej ofercie, chętnie go dla Was zamówimy.

 

 

Zacznij z nami współpracę i sprawdź o ile prostszy i przyjemniejszy moze być sport!